KONST / Litografier / Färglitografi 16726351
nr 1672 6351
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 34x44 cm, yttermått inklusive ram: 51x61 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 januari 2025
kl 18:46:42
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö